خانه / درباره ما

درباره ما

من سعید تارم مدرس نویسندگی خلاق و مهارت‌های نگارشی هستم. از سال ۱۳۹۰ فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده ام، و اکنون قصد دارم تجربیات و آموخته هایم را با شما نویسندگان نوقلم به اشتراک بگذارم.

برخی از موفقیت و فعالیت های من:

  • نفر سوم جشنواره ملی داستانک یلدا

  • رتبه تقدیری در رشته طنز، در سومین جشنواره طنز مکتوب سوهان (تابستان ۱۳۹۶) روح در استان قم

  • گفتگو با سید علی ضیاء در برنامه فرمول یک (بهار ۱۳۹۶)

در وبسایت آموزشی نوقلم، به کسانی که می خواهند برای اولین بار بنویسند کمک می کنم تا با غلبه بر موانع نوشتن، و با شناخت عمیق‌تر دنیای نویسندگی، به سرعت و به سادگی به موفقیت برسند.

مطالب آموزشی سایت نوقلم، درباره مهارت های عمومی نوشتن مثل مقاله نویسی، خاطره نویسی، نامه نگاری و… است. همچنین، نکته‌های مهم درباره قالب داستان نویسی به طور تخصصی آموزش داده می شود.

شما می توانید از طریق پست الکترونیک info@noqalam.com در ارتباط باشید. همچنین سامانه پیامکی ما به شماره ۵۰۰۰۲۰۱۵۲۲۲۰۲۵ آماده پاسخگویی به شماست. اگر نیاز به مشاوره داشتید با هماهنگی قبلی با شماره ۰۹۳۶۸۸۴۱۸۲۰ تماس و مشاوره رایگان بگیرید.

اگر می خواهید با مفهوم نویسندگی بیشتر آشنا شوید اینجا کلیک کنید. اگر می خواهید با اهمیت نوشتن آشنا شوید اینجا کلیک کنید. اگر برای نوشتن موضوع خاصی مد نظر ندارید اینجا کلیک کنید.

برای شرکت در دوره آموزشی کاملا رایگان نویسندگی کافی است با تکمیل فرم زیر، روی دکمه دانلود کلیک و بلافاصله مطالب اولین جلسه را دریافت کنید:

شما با شرکت در این دوره، ۴۵ دقیقه صوت آموزشی، در ۱۲ فایل و در طی ۷ جلسه، به همراه فایل PDF نمونه تمرینات انجام شده دریافت می‌کنید. این تمرینات ساده، کاملا عملی و با توضیح گام به گام طراحی و تهیه شده است. به شما قول می دهم که با درک مطالب آموزشی این دوره، و با اجرای مکرر آموخته هایتان، به طور قابل توجه پیشرفت می‌کنید.