خانه / درباره ما

درباره ما

من سعید تارم، داستان نویس، فیلمنامه نویس و مدرس نویسندگی خلاق هستم. از سال ۱۳۹۰ فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده ام و اکنون می خواهم تجربیات و آموخته هایم را با شما به اشتراک بگذارم. علاوه بر سابقه همکاری با خبرگزاری فارس در قالب خبر نویس، نفر چهارم فراخوان شعر و ادبیات دانش آموزی، نفر سوم جشنواره ملی داستانک یلدا و برگزیده دور اول جشنواره ملی شعر دانشجویی باران هستم. نمونه داستان ها و اشعارم را می توانید از اینجا و اینجا دانلود کنید. برای شناخت بیشتر من پیشنهاد می کنم «داستان تلاش من» را حتما بخوانید.

در وبسایت آموزشی نوقلم، به کسانی که می خواهند برای اولین بار بنویسند کمک می کنم تا بر موانع نوشتن غلبه کنند و با شناخت بیشتر دنیای نویسندگی ساده تر و سریع تر به موفقیت برسند. عمده آموزش های این سایت را مقالات تشکیل می دهد. همچنین می توانید از سایر خدمات ما اعم از دوره آموزشی، محصولات آموزشی صوتی و مکتوب بهره مند شوید. این مطالب آموزشی به طور عام در خصوص نوشتن خلاق، نامه نگاری، یادداشت نویسی، مقاله نویسی، خاطره نویسی و به طور خاص در مورد داستان نویسی طراحی و ارائه می شود.

شما می توانید متون خود را برای ما به نشانی info@noqalam.com ارسال و در اسرع وقت نظرات ما را دریافت کنید. همچنین سامانه پیامکی ما به شماره ۵۰۰۰۲۰۱۵۲۲۲۰۲۵ آماده پاسخگویی به شماست. اگر نیاز به مشاوره داشتید می توانید با هماهنگی قبلی با شماره ۰۹۳۶۸۸۴۱۸۲۰ تماس و مشاوره رایگان بگیرید.

اگر می خواهید با مفهوم نویسندگی بیشتر آشنا شوید اینجا کلیک کنید. اگر می خواهید با اهمیت نوشتن آشنا شوید اینجا کلیک کنید. اگر برای نوشتن موضوع خاصی مد نظر ندارید اینجا کلیک کنید.

برای شرکت در دوره آموزشی کاملا رایگان نویسندگی کافی است با کامل کردن فرم زیر، روی دکمه دانلود کلیک کنید. به محض تکمیل ثبت نام، یک فایل آموزشی PDF دانلود می کنید.

شما با شرکت در این دوره، ۴۵ دقیقه صوت آموزشی، در ۱۲ فایل و در طی ۷ جلسه، به همراه فایل PDF نمونه تمرینات انجام شده دریافت می‌کنید. این تمرینات ساده، کاملا عملی و با توضیح گام به گام طراحی و تهیه شده است. من به شما قول می‌دهم اگر مطالب آموزشی این دوره را خوب درک کنید، و آموخته هایتان را با اجرای مکرر تمرینات گفته شده، عملی کنید، در پایان این دوره به سادگی خواهید توانست دست به قلم ببرید.